Code Corona

نسخه‌ی کامل: مزایای استفاده از استند لوازم تحریر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
•    امکان استفاده در فضای داخلی و خارجی فروشگاه
•    قابلیت استفاده از استند به صورت چند طرفه
•    قابلیت گرفتن فضای کمتر
•    ارزان قیمت و دارای صرفه اقتصادی
•    دارای امکان تغییر و تنظیم برای ارتفاع و عرض های مختلف
•    نصب و راه اندازی و جمع آوری سریع و آسان
طراحی و ساخت استند لوازم تحریر
•    طراحی برای همه نوع لوازم تحریریا به عبارت دیگر تنوع در نوع و ابعاد و طرح های مختلف
•    طراحی مختلف برای هر کدام از لوازم تحریر در هرگونه سطحی با توجه به نیاز مشتری.
طراحی و ساخت استند های لوازم تحریر با توجه به نیاز مشتری صورت می گیرد. جذابیت رنگ  باید به نحوی باشد که با نگاه اول ترغیب کننده بوده و باعث جلب نظر مشتری گردد. اندازه و ابعاد مناسب استندها به شکلی مناسب برای قرار گیری روی میز یا مکان در فروشگاه و یا هرمکان دیگر نیز از دیگر لزومات اجرایی طراحی استند لوازم تحریر می باشد. استفاده از مواد و مصالح مستحکم درساخت استندهای لوازم تحریر و همچنین سبک بودن جهت جابجایی باید در ساخت آن لحاظ گردد. طراحی استندها باید به نوعی بامحصول همخوانی داشته ومعرف محصول باشد.
البته باید گفت تمامی استندهای لوازم تحریر جهت تبلیغ نمی باشد بلکه انواع متعدد استند جهت نظم دهی نوشت افزار برروی میز  هر کارمند و دانشجو و مدیرو... یک نیاز است. استندهای  لوازم تحریررومیزی که جهت نظم و ترتیب دادن به وسایل میز کار شما درست شده می تواند وسایل مانند چسب ،کاغذ یادداشت ،خودکار ،تراش ،پاک کن منگنه و بسیاری از وسایل رومیزی  و نوشت افزار را در آن جای دهد و باعث آراستگی میز کار شما گردد.دراستندهای لوازم تحریر از مواد و متریال مختلفی استفاده می شود که می توان از نوع پلاستیک، چوبی،کاغذ و مقوا، شیشه و ... نام برد ولی انتخاب نوع ماده بستگی به سلیقه مشتری و همچنین تجهیزاتی که روی آن قرار خواهد گرفت دارد بنابراین چناچه شما از این نوع استند به شکل مداوم می خواهید استفاده کنید بهتر است از مواد مقاوم تری بهره ببرید.استندهای لوزام تحریر به شکل مشخص می تواند منحصر به یک ماده بوده و تبلیغات یک نوع خاص را در نظر داشته باشد در آن صورت بهترین کار استفاده از المان مخصوص آن در طراحی استند می باشد . ولی چناچه گستردگی انواع محصولات مختلف را دریک استند لوازم تحریر دارید بنابراین جاگذاری های آن باید باهم متفاوت بوده و به شکل درست طراحی گردد تا تمام محصولات دیده شودو شکل چیدمان داخلی باعث گم یا دیدن نشدن وسیله ای داخل آن استند نگردد.
نکات مهم در طراحی و ساخت استندهای لوازم تحریر
    رنگ: رنگ مهم ترین بحث در ساخت استندهای لوازم تحریر است رنگ های جذاب و پر انرژی و تند باعث جلب بیشتری مشتری به سمت خرید می گردد
    طراحی: نوع طراحی جهت قرارگیری سازه های استند بسیار مهم است باید در نظر داشته باشید چه محصولاتی بررروی سازه استند لوازم تحریر قرار خواهد گرفت  اگر محصولات کوچک مانند تراش پاککن و... باید به شکلی طراحی گردد که بتوان در معرض دید مستقیم و روی میز قرار داد ولی چناچه لوازم بزرگتر در استند قرار خواهد گرفت مانند دفتر،کلاسور و... بهتر است استند به شکل قفسه مانند طراحی شود و نمای بیشتر به جاگذاری این وسایل داده شود.
    مکان قرارگیری:  استند لوازم تحریر اکثرا در نوشت ابزار فروشی ها ویا فروشگاه های بزرگ قرار خواهند گرفت بهمین دلیل قبل ساخت مکان و جای که استند قرار خواهد گرفت باید سنجیده شده تاپایه و محل قرار گیری آن تعبیه شود (البته استندهای پیش ساخته در روی میز های کار، افراد مختلف از جمله کارمندان و محصلان وجود دارد)
    جنس بدنه: جنس بدنه استند بسیار مهم است چناچه استند لوازم تحریر برای مکانی مانند یک فروشگاه طراحی می گردد و قصد بارگذاری اجناس را به طور مداوم برروی این سازه است بهتر است از استندهای با مرغوبیت بهتر استفاده شود ولی چناچه فقط جهت فروش یکبار این نوع خاصی از محصول تعبیه می گردد از موارد دیگر بهره ببرید. اصولا استندهایی که از جنس مرغوب مانند شیشه و چوب به شکل انبوه به صورت پیش ساخته انجام گیردو استندهای فروشگاهی به شکل معمول از پلاستیک و مقوا ساخته می شود.منبع : استند تبلیغاتی
    مخاطبان: اینکه مخاطبان محصول چه کسانی هستند در طراحی استندهای لوازم تحریر بسیار مهم است به طور مثال استند لوازم تحریر جهت محصولات نوشت افزاری کودکان دارای رنگ و جذابیت بیشتری باید باشد در صورتی که نوشت افزار بزرگسالان باید از رنگ های تیره و اشکال و طرح های مناسب سن آنها استفاده گردد.